W dniu 23 kwietnia uczniowie klasy 8 odwiedzili Katolickie Przedszkole im. Dzieciątka Jezus. Ósmoklasiści zostali zaproszeni przez Panią Dyrektor Beatę Klimczak, aby poczytać przedszkolakom bajki. Nasi uczniowie z radością i zapałem przystąpili do tego zadania....
Wizyta klasy 8 w Katolickim Przedszkolu
czytaj dalej




