🏊♀️🥉 Z ogromną radością informujemy, że nasza uczennica klasy drugiej, Ania Piątek, zdobyła dwa brązowe medale podczas „IV Zawodów Pływackich Z Okazji Dnia Dziecka Płyniemy Po Zdrowie Z KKSIBB” organizowanych w Bielsku-Białej! 💪👏
Serdecznie gratulujemy Ani sportowej pasji, wytrwałości i wspaniałego osiągnięcia! Brawo Aniu! 👏😊🏆💙
Sukces naszego ucznia w Mistrzostwach Judo
Z ogromną radością informujemy, że nasz ósmoklasista Nikodem Stoszek wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski w Judo! Po ambitnej walce w ćwierćfinale z zawodnikiem z Gdańska Nikodem trafił do repasaży, gdzie pokazał wielki charakter i sportową determinację. Wygrał...





