Sukces pływacki naszej uczennicy

utworzone przez | maj 24, 2026 | Konkursy, Wydarzenia szkolne | 0 komentarzy

🏊‍♀️🥉 Z ogromną radością informujemy, że nasza uczennica klasy drugiej, Ania Piątek, zdobyła dwa brązowe medale podczas „IV Zawodów Pływackich Z Okazji Dnia Dziecka Płyniemy Po Zdrowie Z KKSIBB” organizowanych w Bielsku-Białej! 💪👏
Serdecznie gratulujemy Ani sportowej pasji, wytrwałości i wspaniałego osiągnięcia! Brawo Aniu! 👏😊🏆💙

Sonia

powiązane wpisy

Modele przyrodnicze klasy IV

Modele przyrodnicze klasy IV

Modele czwartoklasistów 👏Dzieci na lekcjach przyrody poznawały różne formy terenu wypukłe i wklęsłe.Chętni uczniowie, wykorzystując wiedzę zdobytą na lekcjach wykonali modele tych form stosując różne dostępne materiały.🌲 Piękne prace przedstawiające...

czytaj dalej