💕 Uczniowie klasy 7 i 8 wraz z Fundacją Św. Elżbiety Węgierskiej w Cieszynie w akcji dla seniora💕
Uczniowie klasy 7 i 8 wzięli na siebie odpowiedzialność za organizację paczek dla przemiłych seniorów, mieszkańców cieszyńskich domów pomocy społecznej oraz zakładów opiekuńczo leczniczych, angażując przy tym całą społeczność szkolną.
Ich inicjatywa to piękny przykład empatii i troski o tych, którzy potrzebują naszego wsparcia. Paczki pełne drobnych upominków oraz kartki przygotowane przez uczniów z pewnością umilą świąteczny czas naszym drogim seniorom 🌲Jesteśmy dumni z wszystkich zaangażowanych.
Świąteczna paczka dla Seniora
Piotr
powiązane wpisy
Wycieczka klasy I
🌿🚂 Odkrywamy piękno najbliższej okolicy! 🌞Wczoraj uczniowie klasy pierwszej wyruszyli na pełną wrażeń wycieczkę. Już sama podróż pociągiem była dla dzieci ciekawym doświadczeniem i okazją do wspólnego przeżywania małej przygody.Nasza wyprawa...




