💕 Uczniowie klasy 7 i 8 wraz z Fundacją Św. Elżbiety Węgierskiej w Cieszynie w akcji dla seniora💕
Uczniowie klasy 7 i 8 wzięli na siebie odpowiedzialność za organizację paczek dla przemiłych seniorów, mieszkańców cieszyńskich domów pomocy społecznej oraz zakładów opiekuńczo leczniczych, angażując przy tym całą społeczność szkolną.
Ich inicjatywa to piękny przykład empatii i troski o tych, którzy potrzebują naszego wsparcia. Paczki pełne drobnych upominków oraz kartki przygotowane przez uczniów z pewnością umilą świąteczny czas naszym drogim seniorom 🌲Jesteśmy dumni z wszystkich zaangażowanych.
Sukces naszego ucznia w Mistrzostwach Judo
Z ogromną radością informujemy, że nasz ósmoklasista Nikodem Stoszek wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski w Judo! Po ambitnej walce w ćwierćfinale z zawodnikiem z Gdańska Nikodem trafił do repasaży, gdzie pokazał wielki charakter i sportową determinację. Wygrał...





