Czy lekcje profilaktyczne są nudne?!
U nas NIE! 💪🎉
Drugoklasiści udowodnili, że nauka współpracy, zaufania i dbania o siebie to najlepsza zabawa! Zamiast nudnych pogadanek była kolorowa chusta, „latające poduszki”🫣 i gry zespołowe 💥
Hasło zajęć: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!” 🤝
Śmiechu było co niemiara, a przy tym każdy poczuł, że w grupie jest się silniejszym.
Bo profilaktyka to budowanie relacji, pewności siebie i umiejętności mówienia „razem damy radę”
Sukces naszego ucznia w Mistrzostwach Judo
Z ogromną radością informujemy, że nasz ósmoklasista Nikodem Stoszek wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski w Judo! Po ambitnej walce w ćwierćfinale z zawodnikiem z Gdańska Nikodem trafił do repasaży, gdzie pokazał wielki charakter i sportową determinację. Wygrał...





