W ubiegłym tygodniu klasa 7 wzięła udział w ciekawych warsztatach w Cieszyńskiej Książnicy 😊. Zostały zaprezentowane oryginalne stare druki i rękopisy z tamtejszych zbiorów. Uczniowie zapoznali się z misją oraz rolą, jaką pełniła i pełni w życiu kulturalnym i naukowym regionu Cieszyńska Książnica. Było bardzo interesująco , uczniowie zadawali wiele pytań.
Dziękujemy za wspaniale spędzony czas!
Wycieczka klasy I
🌿🚂 Odkrywamy piękno najbliższej okolicy! 🌞Wczoraj uczniowie klasy pierwszej wyruszyli na pełną wrażeń wycieczkę. Już sama podróż pociągiem była dla dzieci ciekawym doświadczeniem i okazją do wspólnego przeżywania małej przygody.Nasza wyprawa...





