We wtorek w naszej szkole odbyły się dni otwarte dla przyszłych pierwszoklasistów 🎒
Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda szkoła, wziąć udział w ciekawych zajęciach oraz poznać przyszłą panią wychowawczynię 👩🏫
Było to pierwsze spotkanie, jeszcze jedno przed nami, także kto nie mógł być niech się nie martwi ☺️
Zapraszamy serdecznie 🙂
Wycieczka klasy I
🌿🚂 Odkrywamy piękno najbliższej okolicy! 🌞Wczoraj uczniowie klasy pierwszej wyruszyli na pełną wrażeń wycieczkę. Już sama podróż pociągiem była dla dzieci ciekawym doświadczeniem i okazją do wspólnego przeżywania małej przygody.Nasza wyprawa...





