W grudniu 2025, klasa VI za namową i ze wsparciem katechetki Pani Doroty Kani, wysłała do Watykanu życzenia świąteczne dla papieża Leona XIV. Ku naszej radości końcem stycznia do szkoły dotarła odpowiedź z Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej. W liście znajdowały się podziękowania i pozdrowienia dla naszych uczniów.
Życzenia dla Papieża Leona XIV
Sonia
powiązane wpisy
Wycieczka klasy I
🌿🚂 Odkrywamy piękno najbliższej okolicy! 🌞Wczoraj uczniowie klasy pierwszej wyruszyli na pełną wrażeń wycieczkę. Już sama podróż pociągiem była dla dzieci ciekawym doświadczeniem i okazją do wspólnego przeżywania małej przygody.Nasza wyprawa...




