Dzień Babci i Dziadka w klasie I

utworzone przez | lut 1, 2026 | Wydarzenia szkolne | 0 komentarzy

W dniu 27 stycznia w Katolickiej Szkole Podstawowej odbyło się autorskie przedstawienie pt. „W zimowy wieczór”, przygotowane przez uczniów klasy I pod kierunkiem wychowawczyni, pani Dominiki Duraj.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z przedstawienia – link do filmu

Sonia

powiązane wpisy

Wycieczka klasy I

Wycieczka klasy I

🌿🚂 Odkrywamy piękno najbliższej okolicy! 🌞Wczoraj uczniowie klasy pierwszej wyruszyli na pełną wrażeń wycieczkę. Już sama podróż pociągiem była dla dzieci ciekawym doświadczeniem i okazją do wspólnego przeżywania małej przygody.Nasza wyprawa...

czytaj dalej