W dniu 27 marca, w ramach katechezy, uczniowie klasy drugiej wykonali własnoręcznie przepiękne Palmy Wielkanocne. Uczniowie włożyli w pracę wiele zaangażowania i serca, dzięki czemu powstało wiele kolorowych i pięknych palm. Zajęcia zakończyły się wybraniem dwóch...
Konkurs na Wielkanocną Palmę
czytaj dalej




