Wizyta klasy 8 w Katolickim Przedszkolu

utworzone przez | kwi 24, 2026 | Wydarzenia szkolne | 0 komentarzy

W dniu 23 kwietnia uczniowie klasy 8 odwiedzili Katolickie Przedszkole im. Dzieciątka Jezus.

Ósmoklasiści zostali zaproszeni przez Panią Dyrektor Beatę Klimczak, aby poczytać przedszkolakom bajki. Nasi uczniowie z radością i zapałem przystąpili do tego zadania. Odwiedzili wszystkie grupy przedszkolne – maluchy, średniaki i starszaki. Dzięki czytanym przez naszych uczniów wierszom i opowieściom, przedszkolaki mogły odwiedzić kolorowy, bajkowy świat. Po skończonych zajęciach Panie wychowawczynie i dzieci ładnie podziękowały naszym uczniom i poprosiły, aby jeszcze je odwiedzić i poczytać kolejne bajki.

Sonia

powiązane wpisy

Wycieczka klasy I

Wycieczka klasy I

🌿🚂 Odkrywamy piękno najbliższej okolicy! 🌞Wczoraj uczniowie klasy pierwszej wyruszyli na pełną wrażeń wycieczkę. Już sama podróż pociągiem była dla dzieci ciekawym doświadczeniem i okazją do wspólnego przeżywania małej przygody.Nasza wyprawa...

czytaj dalej
Klasa IV tworzy makiety

Klasa IV tworzy makiety

W dniu 17 czerwca uczniowie klasy IV w ramach lekcji techniki tworzyli makiety skrzyżowań. Własnoręcznie rysowali plany skrzyżowań na arkuszach brystolu, tworzyli sygnalizatory świetlne z pudełek po zapałkach i kolorowych pinezek, projektowali wygląd pojazdów oraz...

czytaj dalej