Wielki sukces naszej nauczycielki

utworzone przez | kwi 22, 2026 | Konkursy, Wydarzenia szkolne | 0 komentarzy

🏆Z ogromną radością informujemy, że Katarzyna Cieślar, nauczycielka wychowania fizycznego w naszej szkole, zdobyła brązowy medal podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski w biegu na dystansie 10 000 metrów, które odbyły się 19 kwietnia w Augustowie.
Dziś, z ogromnym entuzjazmem przywitaliśmy naszą Mistrzynię, okazując uznanie dla jej ciężkiej pracy, determinacji i sportowej pasji.
Kasia Cieślar serdecznie gratulujemy tego wspaniałego sukcesu i życzymy nieustającej satysfakcji z realizacji sportowych marzeń!
👏 Wielkie gratulacje! Jesteśmy dumni i mocno kibicujemy! 👏

Sonia

powiązane wpisy

Wycieczka klasy I

Wycieczka klasy I

🌿🚂 Odkrywamy piękno najbliższej okolicy! 🌞Wczoraj uczniowie klasy pierwszej wyruszyli na pełną wrażeń wycieczkę. Już sama podróż pociągiem była dla dzieci ciekawym doświadczeniem i okazją do wspólnego przeżywania małej przygody.Nasza wyprawa...

czytaj dalej
Klasa IV tworzy makiety

Klasa IV tworzy makiety

W dniu 17 czerwca uczniowie klasy IV w ramach lekcji techniki tworzyli makiety skrzyżowań. Własnoręcznie rysowali plany skrzyżowań na arkuszach brystolu, tworzyli sygnalizatory świetlne z pudełek po zapałkach i kolorowych pinezek, projektowali wygląd pojazdów oraz...

czytaj dalej