🎭Dziś w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla klas 1–2 📚🎤
Było to wyjątkowe wydarzenie pełne emocji, pięknych interpretacji i ogromnego zaangażowania najmłodszych uczniów. Wszystkie występy były niezwykle poruszające – uczestnicy zachwycili publiczność swoją odwagą, talentem oraz doskonałym przygotowaniem.
Szczególne wyrazy uznania kierujemy do laureatek konkursu: Marysi Dormowicz, Honoratki Osak oraz Laury Jankowskiej. Gratulujemy wyróżnień w konkursie: Kalince Kowalczyk, Poli Kuberze, Emilce Siudak oraz Kacperkowi Tymich 👏
Jesteśmy pod wrażeniem Waszego talentu, pracy włożonej w przygotowania oraz wspaniałej prezentacji na scenie. 💙
Wielkie brawa dla Was wszystkich! 👏
Wycieczka klasy I
🌿🚂 Odkrywamy piękno najbliższej okolicy! 🌞Wczoraj uczniowie klasy pierwszej wyruszyli na pełną wrażeń wycieczkę. Już sama podróż pociągiem była dla dzieci ciekawym doświadczeniem i okazją do wspólnego przeżywania małej przygody.Nasza wyprawa...





