3 czerwca klasa 5 wraz z Panią Magdą i Panią Karoliną uczestniczyła w festiwalu literackim Ctefest.W ramach warsztatów "Literatura bez limitu" polskie i czeskie dzieci pracowały na tekstach baśni i legend czeskich i polskich, tworząc fantazyjne księgi.📖...





